Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
» jesteś tutaj: » ZAKUPY Z DOSTAWĄ

ZAKUPY Z DOSTAWĄ

Szanowni Klienci, Z przyjemnością informujemy, żeuruchomiliśmy opcję zakupów z dostawą (w tym bezkontaktową) dla zamówieńpowyżej 150 zł. 

 

 

Oferta w pdf znajduje się na dole strony.

 

Dostawy są realizowane na terenie Warszawyw dzielnicach:

- Bemowo, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga,Śródmieście, Ursynów, Wilanów, Wola, Żoliborz.

 

Koszt dowozu wynosi 10 zł. Dojazd doinnych dzielnic lub miejscowości obrzeżnych jest możliwy przy czym jego cenęustalamy z Państwem indywidualnie.     

Zamówienia na naszewyroby oraz inne artykuły spożywcze są przyjmowane od poniedziałku do czwartkupod numerem telefonu 798 - 512 - 468 w godzinach 8.00 -14.00 (z dostawą w kolejnym dniu roboczym z wyłączeniem sobót). Jeżeliz powodu liczebności zleceń, jego realizacja nie będzie możliwa, zaproponujemynajbliższy wolny termin.

Jeżeli zależy Państwu nadostawie w poniedziałek (na ten dzień nie zamieszczamy oferty oraz nieplanujemy dostaw) prosimy o telefon. Prawdopodobnie będziemy mogli zrealizowaćtaką dostawę o ile wybrane produkty będą w tym dniu dostępne. 

Aktualna oferta na danydzień dostawy znajduje się w pliku w pdf.  Jeżeli są Państwozainteresowani produktami, które nie znalazły się w ofercie na dany dzieńproszę zapytać osobę przyjmującą zamówienie o ich dostępność (jeżeli będzie tomożliwe dołączymy je do zamówienia). Istnieje również możliwość dostawypodstawowych artykułów spożywczych (masło, mleko, jajka, mąka, kasze, oleje,oliwy, miody, dżemy, herbata, kawa, soki, wody etc.).

Akceptowane formy płatności:

- karta płatnicza lub kredytowa,

- gotówka,

- przelew (dla dostaw w miejsce kwarantanny i dostaw bezkontaktowychna życzenie).

 
Zapraszamy.