Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
» jesteś tutaj: » Kopia-test

Robocze


Szanowni Klienci, 
Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy opcję zakupów z dostawą (w tym bezkontaktową) dla zamówień powyżej 150 zł. 


 

 

Oferta w pdf znajduje się na dole strony.

 

Dostawy są realizowane na terenie Warszawy w dzielnicach:

- Bemowo, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga,Śródmieście, Ursynów, Wilanów, Wola, Żoliborz.

 

Koszt dowozu wynosi 15 zł. Dojazd do innych dzielnic lub miejscowości obrzeżnych jest możliwy przy czym jego cenę ustalamy z Państwem indywidualnie.     

Zamówienia na nasze wyroby oraz inne artykuły spożywcze są przyjmowane od poniedziałku do czwartku pod numerem telefonu 798 - 512 - 468 w godzinach 8.00 -14.00 (z dostawą w kolejnym dniu roboczym z wyłączeniem sobót i poniedziałków). Jeżeli z powodu liczebności zleceń, jego realizacja nie będzie możliwa, zaproponujemy najbliższy wolny termin.

Jeżeli zależy Państwu na dostawie w poniedziałek (na ten dzień nie zamieszczamy oferty oraz nie planujemy dostaw) prosimy o telefon. Prawdopodobnie będziemy mogli zrealizować taką dostawę o ile wybrane produkty będą w tym dniu dostępne. 

Aktualna oferta na dany dzień dostawy znajduje się w pliku w pdf.  Jeżeli są Państwo zainteresowani produktami, które nie znalazły się w ofercie na dany dzień proszę zapytać osobę przyjmującą zamówienie o ich dostępność (jeżeli będzie to możliwe dołączymy je do zamówienia). Istnieje również możliwość dostawy podstawowych artykułów spożywczych (masło, mleko, jajka, mąka, kasze, oleje,oliwy, miody, dżemy, herbata, kawa, soki, wody etc.).

Akceptowane formy płatności:

- karta płatnicza lub kredytowa,

- gotówka,

- przelew (dla dostaw bezkontaktowych na życzenie).

 
Zapraszamy.